Mene sisältöön
pelitnyt logo
  • Tulospalvelu
  • Sarjat
  • Siirrot
  • Ennusteet
  • Vedonlyonti
  • Media & News
    • Sport i TV
    • Podcast list
    • News
  • Tulospalvelu
  • Sarjat
  • Siirrot
  • Ennusteet
  • Vedonlyonti
  • Media & News
    • Sport i TV
    • Podcast list
    • News
KirjauduLuo tili
KaikkiJääkiekko17BaseballVapaaotteluJalkapallo315Formula 1American football18NBAKäsipallo71AFLKoripallo27Rugby11Lentopallo22
Tulospalvelu › Jalkapallo › Singapore › Premier League 2026 › Sarjataulukko

Premier League 2026 – Standings

Kaikki481Kaikki315Kakkonen - Lohko AKakkonen - Lohko BKakkonen - Lohko CKakkonen - Play-offsKakkosen CupKansallinen LiigaLeague CupSuomen Cup
OverviewSarjataulukkoOtteluohjelmaTuloksetMaalipörssiTilastot

Sarjataulukko

#JoukkuePGDPtsVire
1Geylang InternationalGeylang International0-061014VVVUV
2▲Home UnitedHome United4-051713UVVV
3▼Tampines RoversTampines Rovers0-051013VVVV
4Balestier KhalsaBalestier Khalsa0-46-57TTVUV
5Albirex Niigata SAlbirex Niigata S526VVTTT
6Tanjong PagarTanjong Pagar5-96TVTVT
7Hougang UnitedHougang United5-81UTTTT
8Young LionsYoung Lions5-170TTTTT

Promotion - AFC Champions League (Qualification)

Koti / vieras

Home

#JoukkuePWDLMaalitPts
1Geylang InternationalGeylang International33007-19
2Home UnitedHome United220012-16
3Tampines RoversTampines Rovers22006-16
4Albirex Niigata SAlbirex Niigata S31025-53
5Tanjong PagarTanjong Pagar21012-53
6Balestier KhalsaBalestier Khalsa20113-41
7Hougang UnitedHougang United20113-41
8Young LionsYoung Lions30032-110

Vieras

#JoukkuePWDLMaalitPts
1Tampines RoversTampines Rovers22007-26
2Balestier KhalsaBalestier Khalsa32014-46
3Geylang InternationalGeylang International21105-14
4Home UnitedHome United21104-24
5Albirex Niigata SAlbirex Niigata S21015-33
6Tanjong PagarTanjong Pagar31024-103
7Hougang UnitedHougang United30031-80
8Young LionsYoung Lions20022-100

Favourites

Ladataan suosikkejasi…

Popular leagues

Kakkonen - Lohko ASuomiKakkonen - Lohko BSuomiKakkonen - Lohko CSuomiKakkonen - Play-offsSuomiKakkosen CupSuomiKansallinen LiigaSuomiLeague CupSuomiSuomen CupSuomi
pelitnyt logo

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Sisältö

  • Tulospalvelu
  • Sarjat
  • Siirrot
  • Ennusteet
  • Vedonlyonti

Lajit

  • pesäpallo
  • Jääkiekko
  • Jalkapallo
  • Koripallo

Sarjat

  • Liiga
  • Premier league
  • La Liga
  • NHL
  • SM-sarja
  • Mestaruusliiga

Tietoa

  • Tietoa meistä
  • Vastuullinen pelaaminen
  • Käyttöehdot
  • Tietosuojaseloste
  • Evästekäytäntö
  • Ota yhteyttä
  • Tulospalvelu
  • Sarjat
  • More
    • Siirrot
    • Sport i TV
    • Vedonlyonti
    • Ennusteet
  • Profile
    Jäsenet

    Luo ilmainen tili

    Seuraa suosikkejasi ja ennusta niiden otteluita

    Rekisteröidy

    Oletko jo jäsen? Kirjaudu